Pro nové studenty VOŠ

Bakaláři

Informační systém školy sloužící ke komunikaci mezi studentem a školou. Naleznete zde především aktuální rozvrh, známky a informace o nadcházejících akcích školy.

 

Do systému se můžete přihlásit na adrese voss.bakalari.cz, odkazem z našich webových stránek, nebo přes mobilní aplikaci. Uživatelské heslo získáte při nástupu do školy od svého vedoucího učitele studijní skupiny.

Heslo do přístupového systému si můžete sami změnit po přihlášení do systému volbou nabídky Nástroje -> Změna hesla.

Zapomenuté přihlašovací údaje

  1. Údaj Vám může změnit správce sítě (Mgr. Plachý).
  2. Údaj si můžete nechat zaslat na email, který jste uvedli při nástupu do školy. Emailovou adresu zapište do políčka po stisku příkazu „Zapomenuté heslo“ na úvodní obrazovce systému.
     
  3.  

ISIC karta

Každý student si při nástupu do školy zaplatí ISIC kartu, kterou může dále využívat pro získání slev u nás i v zahraničí. Ve škole ISIC karta slouží k prokázání se na vrátnici, jako evidenční karta v přístupovém systému Bakalář a přihlašovací karta ke kopírovacímu stroji.

 


Novou kartu student získá při nástupu do 1. ročníku. 

Karta je platná vždy do prosince následujícího roku. Student si kartu nemusí pro účely evidence ve škole dále prodlužovat. Chce-li student nadále využívat možné slevy, může si kartu za 250 Kč prodloužit v knihovně. V případě ztráty karty se o možnostech informujte u správce ICT. 

Registraci karty ke kopírovacímu stroji Vám vysvětlí vyučující v hodině ICT.

×

Nové webové stránky

Od listopadu používáme novou doménu oa-vos.cz. Staré domény (oao.cz a voss-ova.cz) budou výhledově zrušeny

×