Jedenáct žáků 2.B zvládlo zlatou cvičnou expedici DofE v Krkonoších

Radost z DofE pramene u Labe aneb jak 11 žáků 2.B zvládlo zlatou cvičnou expedici DofE v Krkonoších

Barča J., Barča S., Ema, Jana, Markéta, Klárka, Johana, Marek, Patrik, Dominik a Ondra v doprovodu Ing. Kosturové a Ing. Novákové vyrazili 14. června do Krkonoš. Nejdříve vystoupali k rozhledně Přední Žalý, dále pokračovali po červené značce na na Mísečky a Labskou Boudu, kde přespali v turistické ubytovně. Další den se podívali k pramenu Labe (1387 m.n.m.), pak pokračovali po modré kolem Labského vodopádu do Špindlerova Mlýna a odtud vystoupali na Výrovku a po červené míjeli Lesní, Hrnčírské a jiné boudy, až dorazili do té své, Pražské boudy. Poslední den sešli do Jánských Lázní a odtud už jeli domů. Teď už čerpají síly na zlatou ostrou expedici, která se bude konat v červnu ve Slovenském Ráji.