Příležitost pro Vás

Vážení studenti,

dovolte nám, abychom Vás jménem spolku Mladých demokratů pozvali na námi pořádanou Simulaci Zastupitelstva Moravskoslezského kraje ve spolupráci s Pedagogickou fakultou Ostravské univerzity, která se uskuteční v pátek 8. března 2024 od 9:00 hodin na půdě této fakulty. Akce je určena pro studenty ve věku 14 až 26 let.

Studenti se sami vžijí do role zastupitelů MSK a vyzkouší si simulované jednání na několika připravených bodech, kterými se skutečné zastupitelstvo kraje zabývá nebo by se jimi zabývat mohlo.

Několik nejúspěšnějších studentů získá možnost účasti na zájezdu do Evropského parlamentu v Bruselu se zastávkami na prohlídky Gentu a Lucemburku.

Odkaz na registraci.

Pro více informací nás kontaktujte na:  info@mladidemokrate.cz

Informační leták: