Z Orlové jsme dovezli první místo

V pátek 3. března 2023 proběhla na Gymnáziu a OA v Orlové Regionální soutěž z veřejné správy pod názvem "VODA – ZÁKLAD ŽIVOTA, aneb v jakých oblastech mohou státní instituce nebo orgány územní samosprávy ovlivňovat nakládání s vodou udržitelným způsobem."

Regionální soutěž Orlová

Za naši školu se zúčastnily 2 týmy. 2. ročník oboru Veřejnosprávní činnost reprezentovaly studentky Lucie Tkáčová, Klára Bainarová a Bára Otisková, 3. ročník pak 3 Terezky – Terka Fišerová, Terka Matušková a Terka Pampuriková.

Regionální soutěž OrlováSoutěž se skládala z vědomostního testu a z prezentace v PowerPointu na zadané téma. Třeťačky zvládly vědomostní část na plných 100 % bodů, druhačky se ale se svými vědomostmi také nenechaly zahanbit. Přestože jsou na škole teprve krátce, měly úspěšnost 75 %. I v druhé části soutěže byly oba týmy úspěšné. Proto jsme si z Orlové dovezli 1. (tým studentek ze 3. ročníku) a 4. místo (tým studentek druhého ročníku).

Regionální soutěž Orlová