Nové logo školy: symbol nových začátků a vize

Logo nové, základy osvědčené – Rosteme s dobrodružstvím vědění.

Významná změna se blíží pro naši milovanou školu, a to ve formě zbrusu nového loga, které bude představovat symbol nových začátků a vizí pro budoucnost.

Nové logo je výsledkem dlouhodobého procesu spolupráce mezi studenty, pedagogy a profesionálními designéry firmy Virtual Visit, s.r.o. Jejich tvorba byla iniciována s cílem lépe vyjádřit hodnoty a směřování školy v dnešním rychle se měnícím světě.

Nové logo bude postupně implementováno na školních materiálech, webových stránkách a dalších komunikačních kanálech. Těšíme se na to, jak tato změna posílí naši školní identitu a podpoří naše společné cíle.

Závěrem lze říci, že nové logo není pouze grafickou změnou, ale představuje symbolický krok směrem k budoucnosti. Je to výraz naší oddanosti kvalitnímu vzdělávání a inspiraci pro další generace studentů, kteří budou tvořit svou vlastní cestu za poznáním a úspěchem.

Zatím nebyly vloženy žádné fotky.